Gayrimenkul

 • Hakkımızda

  Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan avantajlar…

  2003 yılında ESKİDJİ Bölge Ortaklığı sistemini hayata geçirdik. Bu tarihten sonra trendleri hızlıca yakalayarak büyüdük. Gayrimenkul pazarında benzeri olmayan ve yatırımcılarımıza çeşitli avantajlar sunduğumuz Franchise sistemimiz ile Türkiye genelinde yeni şubeler açtık. ESKİDJİ Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. olarak rasyonel büyüme modelimiz, her geçen gün nitelikli ve nicelikli olarak devam ediyor. Servis kalitemizle örnek bir kurum olma yolunda hedeflerimize ilerliyoruz.

 • Vizyonumuz

  Yüksek teknoloji, büyük özen ve güçlü bir ekip!

  Bölge Ortaklığı Sistemi’nin getirdiği sorumluluk bilinci ile dürüstlük, güven üzerine kurulu en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı, müşterilerimizin beklentilerini en yüksek seviyeye çıkarmayı hedefliyoruz. Profesyonel kadromuz, güçlü organizasyon yapımız, yüksek teknolojimiz ve başarıya olan inancımızla, üstlendiğimiz her faaliyeti büyük bir özen ve titizlikle tamamlamak için çalışıyoruz. 

 • Misyonumuz

  Dün de bugün de yarın da güvenilir olmak…

  ESKİDJİ Gayrimenkul Pazarlama A.Ş. olarak en büyük misyonumuz, bugün olduğu gibi gelecekte de güvenilirliğimiz, dürüstlüğümüz ve şeffaflığımız ile anılan bir grup olmaya devam etmek.

 • Kurumsal Pazarlama

  Bizce değeri milyon dolarla ifade edilen taşınmazların tanıtımı özel bir gayret gerektirir. Kupon gayrimenkuller dünyanın hiçbir yerinde değer kaybetmezler. Çünkü onların bir eşi yoktur.

  Eskidji gayrimenkul pazarlama A.Ş.'nin dinamik ve profesyonel ekibi, şirketin geniş Bölge Ortaklığı Ağı ile müşterilerimize güven içerisinde hızlı, sağlıklı ve sonuç odaklı pazarlama tekniklerini ve en uygun sistemi sunar.