Kurumsal

 • Hakkımızda

  Eskidji Grup olarak 1997’den beri farklı hizmet alanlarında varlığımızı sürdürüyoruz. Eskidji Müzayedecilik, Eskidji Bazaar ve Eskidji Gayrimenkul olmak üzere üç farklı iş kolunu tek bir çatı altında toplayan markalarımızla; müşteri odaklı, dürüst, şeffaf ve güven veren işler yapıyoruz. Yaptığımız her işte örnek oluşturan, özgün hizmetlerimizle müşterilerimizin hem vakitten hem de nakitten tasarruf etmesini sağlıyoruz.

 • Müzayedecilik

  1997 yılında 6183 sayılı yasa kapsamında ve ISO 9001 Kalite Güvence Sertifikası ile müzayedeler düzenleyerek sayısız rekorlar kıran Eskidji Müzayedecilik Tic.İth.İhr.A.Ş. olarak 1 milyar dolara aşkın ciromuzla Türkiye’nin en büyük müzayede evi olmayı başardık.

 • Çarşılar

  2004 yılında bünyemize kattığımız Eskidji Bazaar ile alışılagelmiş AVM mantığının dışına çıkarak geleneksel çarşı kültürünü yeniden yaşatan, toptancı ve firmanın aynı çatı altında bulunduğu bir çarşı zinciri oluşturduk. Türkiye genelinde toplamda 100.000 m²’den fazla bir alanda hizmet veriyoruz.

Eskidji Grup olarak 20 yıldır yüksek teknoloji, büyük özen ve güçlü bir ekiple çalışıyoruz.
 • Gayrimenkul

  2003 yılında Eskidji Gayrimenkul’ü hayata geçirerek, gayrimenkul pazarında benzeri olmayan avantajlara imza attık. Franchise sistemimiz ile Türkiye genelinde yeni şubeler açtık. Türkiye’de 700’ü aşkın danımışmanımız ile gayrimenkul alışverişlerini en kârlı biçimde gerçekleştiriyor, “Gizli Portföy Uygulaması” ile müşteri kriterlerine uygun hizmetler veriyoruz.

 • İnşaat

  Eskidji İnşaat olarak; en iyi malzemeleri estetik ve çağdaş mimariyle bir araya getiriyoruz. Son teknoloji ısıtma ve soğutma sistemleri, depreme uygun alt yapı çalışmaları, şehrin yerel dokusuna göre planlanan ve ev sahiplerinin yaşam standartlarını yükseltecek projelerimizle konforu, sosyal olanakları ve günlük tüm ihtiyaçları düşünen yaşam alanları hazırlıyoruz.